НОВИНИ

Названо особливості вирощування томатів чері

28.02.2024 19:29
13

Загалом вирощування чері томатів нічим не відрізняється від агротехніки звичайних сортів. Вони вирощуються також розсадним способом, крім детермінантних сортів. Коли рослина досягає стадії появи 3-5 листочків, проводиться процес пікірування. У віці 50 – 65 днів (залежно від сорту) розсаду висаджують у ґрунт. Про це повідомляє Сад й Город, пише agronews.ua.

Досвідчені агрономи рекомендують проводити загартування розсади перед висадкою. Зазвичай її проводять за десять днів до посадки.

На грядки томати висаджують із інтервалом 30-45 сантиметрів. На одному квадратному метрі виходить по 2-3 кущі. Якщо ви вирішили вирощувати низькорослі сорти, їх можна висаджувати щільніше.

Високорослі сорти помідор стрімко ростуть і дуже інтенсивно нарощують бічні стебла, тому необхідно проводити пасинкування кущів. Цю процедуру рекомендують робити кілька разів на тиждень.

Важливо: детермінантні сорти помідорів – пасинкування проводити не потрібно. В іншому випадку це призведе до затримки зростання культури.

Займаючись вирощуванням томатів чері, слід пам’ятати, що вони дуже примхливі та вимогливі до поливу. Зрошення потрібно проводити часто, а головне воно має бути рівномірним. Нестача вологи позначиться на стані плодів. Вони почнуть зморщуватися і з’являться тріщини. Але й надлишок вологи теж може занапастити рослину, оскільки перебуваючи у вологому середовищі томати дуже швидко починають хворіти.

Щоб уникнути подібного та полегшити собі процес догляду за овочом досвідчені городники організовують крапельне зрошення на грядці. Тоді полив буде рівномірним та своєчасним.Перегляди: 18
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: