ВАЖЛИВО

Названо найшкідливіше вершкове масло, яке постійно купують українці

22.08.2023 19:21
maslo-696x391

Вершкове масло не слід виключати із раціону харчування, тому що це корисний продукт. Але потрібно критично підходити до його вибору, щоб не нашкодити здоров’ю. Стало відомо, яке масло краще ніколи не купувати у супермаркетах. Про це повідомляє today.ua, пише agronews.ua.

Вершкове масло використовує більшість українськи господинь – для приготування бутербродів, каш, випічки. Нутриціолог Таміла Максюх на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram повідомила, який продукт може зашкодити людині.

За її словами, не варто купувати вершкове масло, яке позначене як “молочний продукт” або слово “масло” вказане у лапках – перед вами точно підробка. Не слід обирати масло із жирністю менше 78% – воно теж не справжнє. В ідеалі має бути 82% – чим більша жирність, тим більше шансів отримати натуральний продукт.

Також краще віддавати перевагу перевіреним виробникам, а не новачкам на ринку. Вони бережуть свою репутацію, тоді як інші можуть дозволити собі виробляти та продавати непотріб.

Купувати вагове вершкове масло на ринку – ризиковано. Ви не знаєте, в яких умовах воно готувалося та як зберігалося. Варто звернути увагу на продукцію у торговельних мережах, з холодильним обладнанням та документацію на товар.

Максюх зазначила, що у складі масла мають бути вказані лише вершки і ніяких домішок та незрозумілих компонентів. Зверніть увагу, що колір масла має бути білим, а не жовтим.

На пакуванні якісного продукту мають бути вказані виробник, нормативний документ ДСТУ та адреса потужностей. Перевірте упаковку: позначка держстандартів повинна бути 4399:2005.

У чому користь вершкового масла для здоров’я

Якісне вершкове масло містить вітамін D3, який необхідний для функціонування кісток, засвоєння кальцію в організмі та стабільній роботі нервової системи. Воно має містити вітаміни А, Е, К2, К1, які сприяють зміцненню імунітету, здоровому зору, підтримці хорошого стану шкіри та зменшують ризик розвитку серцево-судинних хвороб.Перегляди: 30
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: