НОВИНИ

В Україні припиняє роботу один з великих дистриб’юторів ЗЗР та насіння

19.08.2023 13:20
photo_2021-12-03_11-43-14-62449

Враховуючи зниження рівня активності, нестабільність торговельного середовища та складну ринкову динаміку, зокрема щодо ліквідності у господарствах, Origin Enterprises plc ухвалила рішення закрити свій бізнес в Україні. Про це повідомила пресслужба компанії, пише agronews.ua.

Як зазначається, 29 вересня 2023 року компанія «Агрі Україна» припиняє роботу.

Протягом багатьох років Україна була дуже складним ринком для Групи. Як пояснили в Origin Enterprises plc, попри постійну взаємодію з постачальниками, складна ринкова структура та динаміка конкуренції навряд чи зміняться таким чином, що дозволило б бізнесу забезпечувати розумний дохід у найближчому майбутньому.

«Ми вдячні колективу компанії «Агрі Україна» — за справжній професіоналізм, високі досягнення, чудову командну роботу. Ми впевненні, що вас чекають нові вершини і блискучі перемоги. Дякуємо Вам за те, що навіть у найскладніших, турбулентних, стресових ситуаціях, Ви зберегли оптимізм і віру в нашу Перемогу. Слава Україні!», — йдеться в повідомленні компанії.

Співробітникам, які втратили роботу, було погоджено значні пакети вихідної допомоги. Також, де це буде можливо, компанія докладе зусилля для перерозподілу працівників на посади в інших підприємствах Групи.Перегляди: 12
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: