НОВИНИ

Названо найдорожчу черешню світу: 270$ за шт

16.07.2021 17:32
chereshnya-1

На аукціоні в Японії 15 черешень найвищого ґатунку у формі серця продали за 450 тис. єн, що дорівнює понад 4 тис. доларів. Одна черешня сорту Juno Hearts коштує 30 тис. єн, тобто 270 доларів. Про це повідомляє The mainichi, пише agronews.ua.

29 червня на центральному оптовому ринку Хатінохе на аукціон виставили 26 коробок черешні Juno Heart та 13 коробок Aomori Heartbeat. Після початку аукціону торгові маклери почали підвищувати ставки за плоди один за одним.

Оптова продавчиня фруктів та овочів з компанії Nagatsuka Seika K.K. Киоко Наґацука успішно зробила найвищу ставку в розмірі 450 тис. єн за коробку черешень Aomori Heartbeat:

– Багато людей дивуються їхньому розміру та солодкості. Хоча при цьому є багато людей, які досі не знають про ці черешні, тому  я хотіла б представити їх усій країні, – зазначила вона.

Сорт сорт Juno Hearts виведений у префектурі Аоморі  та відомий високим умістом цукру, який досягає 20%. Ця черешня з’явилася на ринку у 2019 році. Ягодам мають діаметр понад 31 мм і гарний колір та блиск.

Нагадаємо, що науковці створили банани незвичного кольору.


Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: