НОВИНИ

Названо найдешевші регіони України

16.04.2024 17:17
1

Індекси споживчих цін на різні товари, включно з продуктами харчування, за перші три місяці поточного року продемонстрували підвищення в усіх регіонах, за винятком Сумської області, порівняно з аналогічним періодом попереднього року. Найбільш значний приріст зареєстровано в столиці, де індекс сягнув 102,6%. Водночас у деяких регіонах, незважаючи на активні воєнні дії, спостерігається збільшення вартості життя. Про це повідомляє Фокус, пише agronews.ua.

Найзначніші збільшення індексів споживчих цін зазначено в столиці та кількох інших регіонах. Найчастіше пік зростання припадає на березень. До таких регіонів належать області, де індекс перевищує 101,3%: Львівська, Одеська, Закарпатська, Кіровоградська та Дніпропетровська.

До цього списку входять також регіони, де відбуваються активні воєнні дії та тривають зіткнення з противником: Донецька, Харківська, Луганська та Миколаївська області. Ймовірно, це пов’язано з підвищеними ризиками для постачальників і нестабільністю в економічній сфері.

Середні показники зростання індексів цін зазначено в таких регіонах: Волинська, Київська, Рівненська, Тернопільська, Херсонська, Чернівецька та Івано-Франківська області.

Найменший приріст індексів споживчих цін, що не сягнув позначки 100,9%, спостерігається в таких областях: Вінницька, Житомирська, Запорізька, Полтавська, Сумська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська. У Сумській та Черкаській областях до квітня зазначається навіть від’ємний рівень споживчих цін — 99,7%.Перегляди: 55
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: