НОВИНИ

Названо дешеві продукти, які захищають від раку

23.02.2023 19:15
shutterstock_633378200

Водорості містять речовини, здатні пригнічувати ріст ракових клітин. Спіруліна або та ж хлорела дуже добре впливають на підтримку організму загалом. Але найголовніше, що вони є компонентами, які здатні стримувати ріст ракових клітин, пише agronews.ua.

Захист організму від раку дієво покращують продукти, чиї компоненти допомагають зміцнювати імунну систему. Такими компонентами є антиоксиданти – речовини, що оберігають клітини органів від ушкоджень, що викликаються окисленням. Джерелом антиоксидантів можуть бути в тому числі доступні та дешеві продукти харчування.

Високі концентрації природних антиоксидантів містять зелений чай, бобові, а також фрукти та овочі оранжевого, жовтого та червоного кольорів.

Крім того, ефект придушення росту ракових клітин має зелень. Зелень, включаючи листові овочі та салати, багата на хлорофіл, що є джерелом заліза. Завдяки залозі активізується імунна система, і тіло ефективно очищається від канцерогенів, до того ж у організмі підвищується рівень антитіл, важливих боротьби з хворобами.

Також у боротьбі зі злоякісними утвореннями корисні спеції (куркума та чорний перець). Причому вживати їх потрібно саме у поєднанні.

Куркумін, що міститься в куркумі, показаний при раку молочної залози та товстої кишки. Додавання чорного перцю робить його ефективнішим для зменшення розмірів ракових пухлин.Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: