ВАЖЛИВО

Названо 5 найпопулярніших напрямків переробки в Україні

15.03.2023 16:15
mycollages7-137034

Незважаючи на складну ситуацію,  у держави є певні можливості підтримати переробну галузь.  Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України, пише  agronews.ua.

Одна з таких програм – грантові кошти до 70% співфінасування  на створення або розвиток переробних підприємств. 

“Максимальна сума гранту становить 8 млн грн, використавши ці гроші можна побудувати переробне підприємство середнього рівня. Фактично це фінансування може надаватися на старті проекту. Це важливо тому що держава фактично виступає гарантом нового проекту, під який зазвичай складно знайти кошти”, – зазначив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

Він окреслив 5 найпопулярніших напрямків переробки в Україні – виробництво борошна, круп, виробництво олії, шротів як кормової бази, виробництво молочної продукції, м’ясопереробка, переробка продуктів садівництва (овочів, фруктів, ягід). Тобто переробка покриває більшість видів сировини, яка вирощується в Україні.

Окрім того Тарас Висоцький повідомив, що у Верховній Раді  пройшов друге читання законопроект про пільгову сплату ПДВ для будівництва переробних підприємств.

“Сподіваємось, що цей законопроект буде якнайшвидше прийнятий в цілому, і допоможе здешевити будівництво переробних підприємств, тим самим збільшивши їх кількість в нашій державі”, – підсумував перший заступник Міністра.


Перегляди: 12
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: