АНАЛІТИКА

Наприкінці сезону прогнозують зростання світових цін на зернові

20.04.2024 07:01
images

Ціна на зерно дещо зросте, і це може відбутися наприкінці сезону, адже Україна станом на кінець травня може експортувати всі свої залишки продукції. Про це заявив президент «Української зернової асоціації» Микола Горбачьов під час конференції Black Sea Grain 2024. Повідомляє agroportal пише  agronews.ua.

“Ціна в світі піде вгору, у Європі врожайність культур буде менша, тому ціни будуть кращі для наших сільгоспвиробників. Також я сподіваюся, що наша логістична складова, яка йде через порти, працюватиме краще. Я думаю, що наше сільське господарство наступного року зможе приділити більше уваги не тільки прибутковим культурам, які цього року невигідні для фермерів, а і щось вигадає та збільшить виробництво”,- Микола Горбачьов, президент «Української зернової асоціації»

Президент «Української зернової асоціації» додав, що наявність конкуренції задає тон для покращення. На думку Миколи Горбачьова, агросектор України обов’язково стане сильнішим, кращим і більш конкурентоздатним.Перегляди: 1251
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: