ВАЖЛИВО

Українська компанія створила спеціалізований стимулятор росту для ріпаку CROSSLIPS

10.04.2024 11:26
Анонс Crosslips 1

Вивчаючи особливості росту та розвитку рослин ріпаку, фахівцями наукового відділу компанії «DOLINA» був створений спеціалізований стимулятор росту для ріпаку CROSSLIPS®, який містить у своєму складі синтетичні аналоги природних регуляторів росту. Про це повідомила пресслужба коапанії.

“Шановні аграрії! Ми раді повідомити вас про новий крок у сфері агротехнологій, що відкриває нові горизонти для зростання вашого бізнесу. Компанія «DOLINA» з надзвичайним задоволенням представляє вам своє останнє досягнення – спеціалізований стимулятор росту для ріпаку під назвою CROSSLIPS®“, – йдеться у повідомлені.

Цей продукт – результат довгого та пильного дослідження наших науковців у сфері рослинництва. CROSSLIPS® – це не лише стимулятор росту, він є новаторським кроком у напрямку збільшення врожайності та покращення якості вирощених культур.

ОСНОВНОЮ СПОЖИВЧОЮ ВЛАСТИВІСТЮ ПРЕПАРАТУ CROSSLIPS® Є ЗБІЛЬШЕННЯ КІЛЬКОСТІ СТРУЧКІВ НА РОСЛИНАХ РІПАКУ. Його унікальна формула містить синтетичні аналоги природних регуляторів росту, які активують ключові фізіологічні процеси у рослин. Ці речовини утворюються в процесах обміну і потрібні в дуже незначних кількостях для запуску та регуляції фізіологічних і генетичних програм рослин. Рослинні регулятори росту формуються в певних тканинах рослин і транспортуються в інші органи та тканини, впливаючи на такі фізіологічні процеси, як: зростання, розвиток, плодоутворення та адаптація до факторів довкілля.

Найважливіше, що активні компоненти CROSSLIPS® взаємодіють із клітинами рослин, сприяючи їхній оптимальній роботі та збільшенню продуктивності. Вони знищують негативний вплив абсцизової кислоти, яка пригнічує ріст та метаболізм рослин. Абсцизова кислота перебуває в усіх органах і тканинах рослини та може синтезуватися в багатьох із них: листі, корінні, насінні. Вона пригнічує транспірацію вологи в умовах посухи, а також активізує опадання квіток та плодів рослин.

Застосування стимулятора CROSSLIPS® вирізняється не лише його ефективністю, але й простотою в застосуванні. Він легко впроваджується в вашу сівозміну та не вимагає складних технічних навичок для використання. Норма застосування препарату лише 50 мл/га у фазу великого бутона – початок цвітіння.

Не гайте часу та переходьте на новий рівень вирощування ріпаку разом із CROSSLIPS®. Дозвольте вашим культурам процвітати під нашим керівництвом. Відкрийте для себе майбутнє аграрної промисловості вже сьогодні!

Запитуйте про CROSSLIPS® у вашого місцевого представника компанії «DOLINA» та забезпечте своєму господарству перевагу, на яку воно заслуговує.


Перегляди: 136
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: