НОВИНИ

Найвідомішу грузинську виноробну компанію внесли до переліку міжнародних спонсорів війни

12.11.2023 17:17
vinorobna_kompaniya_bolero

Експорт вина з Грузії до росії в першому кварталі 2023 року зросло на 49%. Через це Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло провідну грузинську групу виноробних  компаній Bolero до переліку міжнародних спонсорів війни. Про це повідомляє НАЗК, пише agronews.ua.

До об’єднаної групи  виноробних підприємств входять: Bolero & Company Ltd, GVMT GROUP LLC та GRUZVINPROM LLC. Єдиним бенефіціаром компаній є Карічашвілі Вахтанг, який має російське громадянство. Разом ці компанії, у період з січня 2022 року по жовтень 2023 року, експортували своїх товарів до росії на понад 68 млн дол. США. Спільно підприємства групи переробляють більше половини винограду, вирощуваного в Грузії.

У фінансовому звіті Bolero & Company Ltd  йдеться про те, що значна частина доходу компанії формується за рахунок реалізації продукції на російському ринку. Також, попри повномасштабне вторгнення рф в Україну, керівництво компанії вважає, що війна не вплинула і не матиме суттєвого впливу на їх операційну діяльність найближчим часом.

Група компаній Bolero також активно співпрацює з компаніями, які пов’язані з підсанкційними росіянами. 

Хоч Грузія у 2008 році сама стала жертвою російської агресії, деякі грузинські компанії, забуваючи історію, продовжують активно співпрацювати з рф.Перегляди: 2605
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: