НОВИНИ

Набирає популярності новий світовий тренд: квадратні яблука (фото)

26.07.2020 16:01
square-apple


Овочі та фрукти незвичайної форми — новий світовий тренд. Спочатку з’явилися кавуни такої форми, а вже потім почали експериментувати і з іншими рослинами. Здавалося б, що така форма має суто утилітарну функцію — просто буде простіше перевозити овочі та фрукти, бо їх легше складувати по ящиках. Однак, у більшості випадків квадратні яблука вирощують просто для того, щоб заробити на цьому. Про це повідомляє exo.in.ua, пише agronews.ua.

Отримати незвичайну форму здається, на перший погляд, нездійсненним завданням. Для звичайного дачника це так, але насамперед тому, що в нього немає необхідних інструментів у наявності.

На виробництвах же є своя методика:

-спочатку відбувається висадка рослин за стандартними правилами (можна використовувати й дерева, які вже давали плоди стандартної форми);

-чекають, поки плід почне формуватися;

-коли він досягне в діаметрі 2-3 сантиметрів, його встановлюють у спеціальні ємності кубічної форми.

Такі форми для яблук виготовляються з матеріалу, що пропускає вологу і сонячне світло. Тільки в такому разі можна сподіватися на те, що вони дозріють і стануть смачними, яскравими, такими, якими мають бути справжні яблука.

Насправді ці форми можуть бути найрізноманітнішими. У багатьох країнах успішно практикується дозрівання плодів у прямокутній формі, видовженій, конусній, навіть серця або будь-якої іншої геометричної фігури.

Продаж квадратних яблук — це скоріше маркетинговий хід. Якщо кілограм звичайних фруктів можна купити приблизно за 20 гривень, то тільки одне яблуко такої форми буде коштувати близько 200 гривень. Звичайно, вони продаються  в спеціалізованих магазинах.

Незвичайні фрукти купують як подарунок до різних подій, адже, звичайно, кошик з такими яблуками запам’ятається винуватцеві торжества набагато сильніше.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: