НОВИНИ

На Житомирщині відновить роботу один із цукрових заводів

03.05.2023 15:19
214825

Цукровий завод компанії Cygnet в Житомирській області цьогоріч відновить роботу. Минулого сезону завод не працював через військові ризики. Про це компанія повідомила на своїй сторінці у Facebook, пише agronews.ua.

Щоб забезпечити роботу заводу в новому сезоні, компанії довелося законсервувати частину обладнання.

«У зв’язку з минулорічним простоєм ремонтні роботи на заводі почалися раніше. В основному планується поточний ремонт. Цього року на заводі буде працювати 180 працівників. З’являться доступні вакансії, зокрема, підприємство запрошує на роботу електромонтерів, слюсарів-ремонтників та інших спеціалістів», — розповів головний інженер цукрового заводу Андрій Осипенко.

Цього року компанія «Сігнет» відвела під посів буряка понад 4 тис. га. 

Погода відтермінувала старт посіву, але головний агроном Житомирського відділення ТОВ «Сігнет-Центр» Олександр Гапонюк стверджує, що після значних опадів погода дозволила зайти в поле та проводити посів.

«Під час цієї посівної певні ризики існують, але вони не вплинуть на врожайність цукрового буряка. Цього сезону ми очікуємо урожайність 55 т/га, що на виході дасть 220 тис. т солодких коренів на заводі», — зазначив він.

У 2021 році на цукровому заводі було перероблено 143 тис. т цукрових буряків, вироблено 20,2 тис. т цукру. Перегляди: 4
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: