ВАЖЛИВО

Кабмін обмежив час на ухвалення рішення про бронювання працівників

02.05.2023 08:19
large

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку бронювання військовозобов’язаних під час дії воєнного стану, встановивши чіткі строки ухвалення рішення про бронювання. Відповідне рішення ухвалено під час засідання уряду, повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram, пише agronews.ua.

Зокрема, внесеними змінами передбачено, що органи державної влади мають передати отримані від підприємств списки до Генерального штабу Збройних сил (СБУ, Службі зовнішньої розвідки) для їх перевірки та погодження у строк не більше ніж 5 робочих днів.

Своєю чергою Генштаб СЗУ (СБУ або СЗР) мають погодити та подати ці списки Міністерству економіки у строк не більше ніж 10 робочих днів.

Після цього Мінекономіки має ухвалити рішення про бронювання військовозобовʼязаних у строк не більше ніж 5 робочих днів, а територіальні центри комплектування та соціальної підтримки у строк не більше ніж 5 робочих днів мають зарахувати військовозобовʼязаного на спеціальний військовий облік. Перегляди: 4
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: