НОВИНИ

На Житомирщині у теплиці університету вирощують тюльпани на продаж

02.03.2021 15:00
3300ffa74cd8

У теплиці Поліського національного університету в Житомирі вирощують 8 сортів голландських тюльпанів, які зараз постачають в різні області України. Про це повідомляє Укрінформ, пише agronews.ua.

За словами доцента кафедри машиновикористання, мобільної енергетики та сервісу технологічних систем Поліського національного університету Сергія Міненко, частину квітів можна купити в горщиках, а інші зрізають і в такому вигляді продають. Реалізацію квітів планують завершити до 8 березня.

«Тюльпани вирощуємо в теплиці університету. У нас 8 сортів таких квітів і загальна їх кількість близько 40 тисяч. Весь посадковий матеріал із Голландії. Вирощували тюльпани з цибулини, вони росли місяць, а зараз уже їх реалізуємо в різних областях України», – зазначив Міненко.

Міненко додав, що вперше у теплиці університету тюльпани почали вирощувати у 2019 році. Минулого року була перерва, а цьогоріч там знову ростуть квіти. Наразі у теплиці університету ростуть ще салати, пряні трави та вже почали сіяти розсаду перцю і помідорів.

Нагадаємо, що на Одещині виробляють унікальну крафтову продукцію.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: