НОВИНИ

Нa Xepcoнщинi у селі зaвeлиcя кoнoплянi бapoни

13.05.2021 18:39
457355-972be4dd.5751640b

Оригінальну підготовку до курортного сезону розгорнув мешканець села Новософіївка біля чорноморського узбережжя Херсонщини. Про це повідомляє Голос України, пише agronews.ua.

28-річний селянин на дрібниці не розмінювався: виставив у полі три теплиці, де під плівкою зростали 6 484 кущі “елітних” сортів конопель. Якби йому вдалося зібрати та продати “врожай”, його вартість перевищила б 17 мільйонів гривень.

За майбутнім багатством власник дбайливо доглядав: облаштував у теплицях крапельне зрошення та найняв сторожа – односельця. Котрий робив вигляд, що обробляє свою ділянку із редискою та помідорами, а насправді пильно приглядався, чи не наближається до конопель хтось сторонній. І на тому справа не закінчилася: у невеличкому селі під час операції за участю восьми сищиків виявили ще дві плантації конопель – на 31 та 48 кущів. Менша посадка знаходилася просто за будинком власника, більша – також у теплиці.

Прикметно, що троє місцевих наркоплантаторів раніше не мали проблем із законом і самі не вживали ні марихуану, ні гашиш. А нарковмісні рослини плекали, сподіваючись добре заробити на їх збуті. У Скадовському відділі Національної поліції не виключають, що всі троє “конопляних баронів” планували збути свій товар одному й тому ж покупцеві. І вже той мав розповсюджувати марихуану по прибережним оздоровницям, дискотекам та нічним клубам. Однак цю версію ще належить перевірити, оскільки наркоплантатори про імовірного спільника не прохопилися ані словом. Поки що можна бути впевненим лише в одному: вилучені коноплі спалять, і відпочивальники солодким димом не труїтимуться.

Нагадаємо, що на Запоріжжі дикі свині тероризують село.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: