НОВИНИ

На Волині випустили у ліси півтисячі фазанів

16.11.2020 07:32
IMG_7513

У У ДП «Лісове та мисливське господарство «Звірівське» цього року загалом випустили у вільний простір 540 фазанів. Також у господарстві на стадії відкриття сучасний мисливсько-рекреаційний комплекс, у який планується залучити в тому числі європейського мисливця.

Над заселенням фазанів на Волині державні лісомисливські та лісогосподарські підприємства працюють уже кілька років поспіль. Найактивніше – протягом останніх трьох. Птах комфортно приживається у наших умовах, тож практика продовжиться і надалі. Таким чином лісівники планують урізноманітнити місцеву фауну.

Цього року випускати на волю фазанів допомогали телевізійники, зокрема відома ведуча Леся Нікітюк.

“На стадії відкриття маємо сучасний мисливсько-рекреаційний комплекс, у який плануємо залучити в тому числі європейського мисливця, всі умови в нас мають бути відповідні”, – розповідає директор ДП «ЛМГ «Звірівське» Сергій Тишковець.

Також у господарстві почали вирощувати фазанів, які вже повністю адаптовані до українського середовища. Адже фазани активно гніздяться – як у вольєрі, так і на волі. У кожній кладці – від 7 до 14 яєць.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: