НОВИНИ

На Волині 16 тис га угідь досі у воді

16.04.2021 18:15
8d5e7f0db731fea138b168564570ff52

На Волині затопленими залишаються 16 тисяч гектарів сільськогосподарських угідь області. Найгірша ситуація із підтопленням нині у Любешівській громаді, – розповів Суспільному в.о. заступника керівника Регіонального Офісу водних ресурсів Михайло Тимощук, пише agronews.ua.

Під час зимового паводка і весняної повені насосними станціями області було відкачано майже 23 мільйони кубічних метрів води. Загалом цієї весни підтопило 25 тисяч гектарів угідь.

“Зараз зменшилась кількість підтоплення с/г угідь. Але на Любешівщині є ще значне підтоплення”, – каже Михайло Тимощук. З його слів, цієї весни у воді опинилося більше угідь, ніж торік.

Наразі працівники Регіонального Офісу водних ресурсів Волині проводять заміри поверхневих вод. Михайло Тимощук розповідає: рівень води в річках щоденно знижується на 5-10 сантиметрів. З його слів, якщо не буде дощу, ситуація на Волині стабілізується за кілька тижнів. Поки ж найскладнішу ситуацію спостерігають у чотирьох населених пунктах: Заріка, Люб’язь, Дольськ і частина селища Любешів.

Нагадаємо, що в Україні кліматичні зміни призвели до змін у розвитку посівних.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: