НОВИНИ

На Вінниччині в ботанічному заказнику вирубали дерев на 1 млн грн

26.11.2020 16:32
TASS_1389204-pic4_zoom-1000x1000-78467

Державна екологічна інспекція у Вінницькій області зафіксувала факт незаконно вирубки дерев в межах ботанічного заказника загальнодержавного значення «Дашівський». Позаплановий захід державного нагляду ДП «Дашівське досвідне лісомисливське господарство», екоінспекція провела у ході розгляду звернення, яке надійшло від громадян. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Вінницькій області, пише agronews.ua.

Об’єкт природно-заповідного фонду «Дашівський» створено з метою охорони ділянки високопродуктивних дубово-ясеневих насаджень поміж яких у трав’яному покриві зростають рідкісні види рослин, ряд представників родини обхідних, які занесені до Червоної книги України.

Під час проведення позапланової перевірки виявлено та зафіксовано незаконну порубку дерев, здебільшого породи ясен, різних діаметрів у загальній кількості 114 шт.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 541 від 24.07.2013 року «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд» було обраховано загальний розмір шкоди заподіяної внаслідок незаконної рубки дерев – 999 659,00 грн.

Матеріали по даному факту направлено до правоохоронних органів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: