НОВИНИ

На Тернопільщині відновить роботу цукровий завод

11.08.2021 09:01
17653892

У Тернопільській області планують відновити роботу цукрового заводу. Про це повідомляє Тернополяни, пише agronews.ua.

Генеральний директор ТзОВ «Радехівський цукор» Віталій Сікорський щиро зацікавлений у відновленні роботи цукрозаводу заводу у Збаражі. Про це він повідомив сьогодні під час наради з аграріями за участю Збаразького міського голови Романа Полікровського, представників управління економіки та залучення інвестицій Збаразької міської ради, керівників фермерських господарств, сільськогосподарських товариств краю.

У відвертій розмові досвідченого виробничника з постачальниками сировини йшлося про реальні можливості, вигоди та конкретні перспективи, які ґрунтуються на фахових розрахунках.

Збаразький цукрозавод, як і понад півтори сотні цукрозаводів по всій країні, на жаль, призупинив свою діяльність. ТзОВ «Радехівський цукор», ставши його власником, у свій час вклав 5 млн. доларів у обладнання та осучаснення виробничого процесу.

Але впродовж останніх двох років завод стоїть законсервований. Його утримання у такому стані власникам обходиться в 1 млн доларів у рік. Віталій Сікорський готовий виправити ситуацію, але просить допомоги у сільських господарників, які б повернулися до вирощування цукрових буряків. Не секрет, що багато аграріїв закинули цю справу через перевиробництво цукру в Україні.

Зараз же ситуація кардинально змінилась, цукру не вистачає, він став занадто дорогим, тому галузь потрібно, хоча не у попередніх масштабах, але відроджувати.

Збаразький міський голова Роман Полікровський зацікавлений у відновленні роботи заводу не менше, ніж його власники, адже виробничі підприємства у громаді – вагоме джерело наповнення бюджету, появи нових робочих місць. Тому пообіцяв всіляке сприяння у справі вирощування цукрових буряків, зокрема і через домовленості та залучення до неї керівників сусідніх громад.

Нагадаємо, що на Житомирщині сталася екологічна катастрофа.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: