НОВИНИ

На Сумщині побудують сміттєпереробний завод

16.09.2020 12:02
19

Депутати міської ради надали дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво сміттєпереробного заводу. Гарантами будівництва заводу виступили Почесні громадяни міста Володимир Стельмах та Анатолій Єпіфанов. Розробленням проєкту займатиметься ТТОВ “Лєст-інвест”. Орієнтована площа ділянки – 5,5 га. Після презентації проєкту землеустрою депутати будуть затверджувати та коригувати його. Про це повідомляє sts.sumy, пише agronews.ua.


“Такого першого кроку ми жодного разу у цьому питанні не робили. Цього разу є гаранти – шановані в Сумах люди, один із яких виступив гарантом будівництва, інший – фінансування. За весь час, поки ми займаємось питанням будівництва сміттєпереробного заводу, це один із найбільш реальних проєктів, який ми побачили, і над яким готові працювати,” – сказав міський голова Олександр Лисенко.

Володимир Стельмах у свою чергу запевнив, що сумська громада не нестиме фінансових витрат за цим проєктом, внесок громади – земля, по решті це будуть прямі інвестиції у проєкт екологічного спрямування.

Змінити цільове призначення земельної ділянки ніхто не зможе, адже вона виділена виключно під сміттєпереробний завод, сказав Анатолій Єпіфанов.

“Фірма, яка проєктуватиме та будуватиме завод, буде зареєстрована в Сумах. Будуватимуть наші, сумські будівельники, за технологією інвесторів. Всі податки залишаться в місті,” – повідомив Почесний громадянин Сум.

Заплановані терміни будівництва – 1 рік і 2 місяці. Орієнтовна вартість будівництва – 25-30 млн євро.

Нагадаємо, на Волині мисливські угіддя передали держлісгоспам.


Перегляди: 6
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: