НОВИНИ

На Луганщині займатимуться розвитком конярства

12.10.2019 18:02
коні-750x430

Влада Луганщини опікується ефективністю використання сільськогосподарських земель та перспективами розвитку конярства. За розпорядженням Кабінету Міністрів ще у 2010 році кінні заводи області реорганізовано шляхом приєднання їх до ДП “Конярство України” без права юридичної особи, пише SEEDS.org.ua 

У підсумку підприємства залишилися без матеріально-технічних засобів і це негативно впливає на ефективність використання сільгоспугідь і позбавляє можливості здійснювати виробничий процес у повному обсязі.

Останнім часом конезаводи мають один з найнижчих показників з урожайності зернових та технічних культур в обласному рейтингу, щороку недоотримують майже 100 млн грн доходів і через це втрачають конкурентоспроможність у своєму сегменті.

Обговоривши ці та інші питання на нараді в ОДА, керівництво області пропонує ДП “Конярство України” розробити дорожню карту розвитку галузевих підприємств на Луганщині, підготувати та організувати тендер на послуги з обробітку землі конезаводів під врожай 2020 року, оформити право власності на земельні ділянки філій Деркульського, Стрілецького та Новоолександрівського конезаводів, а також розробити план реструктуризації кредиторської заборгованості.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: