НОВИНИ

На ринку сиру прогнозуть суттєве скорочення виробництва

06.01.2023 17:05
22-1024x658

Продажі сирів у грудні у передсвятковий період порівняно з осінніми місяцями зросли, проте виявилися значно меншими за торішні. Про це говориться у повідомленні «Інфагро», пише аgronews.ua.

«Виробники могли б отримати і більший ріст продажів, якби знизили ціни. Дехто з них скористався цією можливістю і збільшив кількість промоакцій задля підвищення обсягів реалізації, благо рентабельність дозволяла використання таких маркетингових заходів», — зазначають аналітики.

Базові ціни на сир залишаються досить високими, а в окремих випадках навіть зросли. При цьому європейські сири останніми тижнями стрімко дешевшають, тобто зростає загроза збільшення їх імпорту до України, адже за цих умов логічно виглядатиме закупівля торговельними мережами сиру в ЄС, де він на чверть дешевше, ніж пропонують вітчизняні виробники, пояснюють експерти.

«У січні попит на сир знижуватиметься, і сироварам, напевно, доведеться скорочувати обсяг виробництва. Враховуючи ймовірне відновлення імпорту, в 2023 році можна очікувати подальшого скорочення виробництва сиру», — вважають спеціалісти.Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: