НОВИНИ

На Рівненщині підтримають виробників органічної агропродукції

05.03.2020 15:32
_Golovni_osoblivosti_organichnih_produktiv_1_2017_07_26_12_54_20

Загальний обсяг коштів, який цьогоріч планується освоїти в рамках реалізації даної Програми, складає 1,2 млн грн. Окрім підтримки приватних фермерів, які утримують невелику кількість ВРХ, закладаються суми і на інші видатки. Пише kurkul.

Зокрема, 406 тис. грн виділять на підтримку органічного виробництва. 100 тис. грн — на підтримку сільськогосподарської дорадчої діяльності. Ще 700 тис. грн направлять на розвиток тваринництва.

«Саме стільки в обласному бюджеті Рівненщини планується закласти на часткове відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння в рамках реалізації Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу на 2018-2022 рр. Таку підтримку в розмірі 70% вартості надаватимуть фізичним особам, які утримують трьох і більше корів, але не більше 7 тис. грн за одну установку. Так обласна влада планує допомогти 101 фермеру», — зазначається у повідомленні.

Це стане можливим, якщо відповідні зміни до обласної програми затвердять депутати Рівненської обласної ради на найближчій сесії. Поки ж їх обговорили під час засідання постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: