НОВИНИ

На порталі Дія.Бізнес доступний новий розділ щодо земельної реформи

09.12.2021 17:45
Screenshot_5

На порталі Дія.Бізнес доступний новий розділ —  «Земельна реформа». Тепер підприємці отримуватимуть усю актуальну інформацію про можливості для розвитку власної справи у сфері земельних відносин. На сторінці «Земельна реформа» доступна інформація про всі нові можливості для землевласників, фермерів та громад, а також для тих українців, які раніше не мали змоги придбати й розпоряджатися землею. Про це повідомляє Міністерство та Комітет цифрової трансформації України, пише  agronews.ua.

Інформація розподілена за трьома напрямами: 

«Я – землевласник». Землевласник дізнається, кому він може продати земельну ділянку, за якою ціною, які документи для цього потрібні, чи можна продати частину землі та які податки доведеться сплатити під час продажу.

«Я – покупець». Покупець отримає вичерпну інформацію щодо всіх умов купівлі землі та збору необхідної документації.

«Я – орендар». Орендар довідається про свій пріоритет при викупі землі та принцип реалізації переважного права, а також про важливі нюанси дії договору оренди.

Крім того, на сторінці кожен громадянин знайде довідкові матеріали та інструкції щодо користування земельною ділянкою, а також стосовно купівлі й продажу земельної ділянки. Зокрема:

-порядок реалізації переважного права під час продажу землі;

-рекомендації Мінагрополітики щодо користування земельною ділянкою та щодо її купівлі;

-про те, як підготуватися до продажу паю.

Розділ запущено спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), USAID Transformation Communications Activity.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: