НОВИНИ

На Одещині жінка винайшла хліб для схуднення

01.02.2019 08:15

Доцент Одеської національної академії харчових технологій Натела Кордзая винайшла хліб, який допомагає схуднути. За це вона отримала премію від Верховної Ради у вигляді 20 тисяч гривень, повідомляється на сайті академії, пише shotam.info.

Зазначається, що 34-річну одеситку відзначили за роботу “Формування якості хліба з цільного зерна пшениці з включенням коренеплідних овочів”.

Учена встановила, що додавання в хліб білих коренеплодів – селери, петрушки і пастернаку – сприяє підвищенню антиоксидантних властивостей продукту, а також поліпшенню ступеня його засвоєння організмом.

“Такий хліб можна рекомендувати для споживання людям, які страждають від проблеми надмірної ваги і ожиріння, захворювань системи кровообігу, ендокринної системи та порушення обміну речовин”, – констатує Натела Кордзая.
Те, що хліб з селерою має цілющі властивості, вчена підтвердила експериментально. Спочатку дослідження проводилися на щурах, а потім продукт піддали клінічним випробуванням в умовах поліклініки Військової академії Одеси.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: