АГРОРЕГІОНИ

На Львівщині заморозки пошкодили до 30% площ плодово-ягідних насаджень

22.05.2024 11:21
11

Цьогорічні травневі заморозки не оминули і Львівську область. Нічні заморозки до -3ºС точково вплинули на плодово-ягідні насадження Львівських садівників і ягідників, подекуди пошкодивши в окремих господарствах до 15-30% площ насаджень. Про це повідомляють в департаменті агропромислового розвитку Львівської ЛОВА, пише agronews.ua.

За інформацією садівників вибірково постраждали зав’язі кісточкових насаджень – вишні, черешні, сливи та пізні сорти яблунь отримали пошкодження цвіту. Частково заморозки вплинули і на ягідні культури, зокрема в окремих господарствах є пошкодження суниці садової відкритого грунту та смородини.

Поряд з тим, в області вже розпочався сезон збору врожаю сортів ранньої суниці садової, яку аграрії реалізовують на ринках міста і області.

«Через аномально теплу погоду і ранню весну на Львівщині на три тижні раніше ніж минулого року розпочався сезон збору тепличної суниці садової. Сезон збирання врожаю суниці відкритого грунту очікується вже у третій декаді травня, що також на 2-3 тижні раніше минулого року. Маємо надію, що незважаючи на часткове пошкодження ягідників будемо з хорошим врожаєм», коментує Тетяна Гетьман, директорка департаменту.Перегляди: 125
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: