НОВИНИ

На Львівщині продовжує працювати позбавлений ліцензії утилізатор

16.05.2021 17:39
14609e692e6b93d-07606da5d1ced4b-photo-2021-02-14-10-09-39-crop-965x0_crop_965x0

Українські реалії — це продовжувати працювати після того, як в тебе вже немає ліцензії на твою діяльність. Саме так чинить горезвісне ТОВ «Екологічні переробні технології»:  після анулювання ліцензії воно  продовжує укладати угоди на утилізацію медвідходів з українськими лікарнями. Про це стверджують у DOZORRO, користуючись даними системи е-закупівель.  Про це повідомляє greenpost, пише agronews.ua.

Гори небезпечних відходів насипом під відкритим небом

Відомо, що Міністерство захисту довкілля 1 квітня  позбавило ліцензії скандальне ТОВ «Екологічні переробні технології», яке спеціалізувалося на утилізації складних медичних відходів, але виявилася недобросовісним виконавцем заявлених робіт. Знадобився цілий рік , щоб зупинити діяльність ліцензіата, який порушував природоохоронне законодавство.  Виявилося, що компанія зберігала небезпечні відходи насипом у частково розірваній та негерметичній тарі під відкритим небом поза межами орендованої території. Ба більше, на ділянці перевіряльники виявили голки зі шприців, які просто валялись.

Нагадаємо, що  протягом останнього року в медіа з’являлася резонансна інформація про виявлені медичні відходи на околицях Вишгорода. Як вдалося тоді з’ясувати правоохоронцям, відходи належали саме ТОВ «Екологічні переробні технології». У своїх документах компанія стверджувала, що всі необхідні потужності для знищення небезпечних відходів розташовані у Львові, але як виявилось, до місця Х їх не довозили вже неодноразово. 

Немає  ліцензії? Але робота триває

Останній замовник   послуг у скандального товариства  у телефонній розмові із представниками DOZORRO пояснив, що не знав про анулювання ліцензії, бо компанія надала всі дозвільні документи. Тепер обіцяє розірвати договір, якщо інформація про анулювання ліцензії підтвердиться.

Наразі відомо, що DOZORRO готує листи іншим 12 замовникам, які підписали угоди з ТОВ «Екологічні переробні технології» після 1 квітня. І сподівається, що Міністерство довкілля оперативно проведе позапланові перевірки решти компаній.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: