АГРОВІДЕО

На Київщини фермер навів вогонь ЗСУ на власну ферму, щоб знищити окупантів

04.09.2022 12:03
Screenshot_3

У березні фермер Олександр Кривошея навів українську артилерію на власний склад, де базувалися російські окупанти. Фермер Олександр Кривошея мешкає за сорок кілометрів на північ від Києва, в селі Козаровичі. На п’ятистах гектарах орендованої землі він вирощує кукурудзу та інші зернові.. Повідомляє keepgoing.com.ua, пише agronews.ua.

25 лютого російські військовики захопили ферму Олександра, де базувалися понад місяць. За цей час окупанти з’їли більш ніж сотню баранів – половину всієї череди господарства.

За нагоди Олександр навів вогонь ЗСУ на власний склад. Унаслідок ракетного удару згоріли дах будівлі, посівний матеріал та робоча техніка. Та найважливіше, переконаний Олександр, — ворожі солдати були змушені відступити.

“Тоді ніхто з нас не думав про наслідки. Головне було прогнати ворога”, — каже він.

Зараз Олександр Кривошея відбудовує господарство з нуля. За підтримки інших фермерів він зміг організувати посівну: взяв насіння у борг, позичив техніку. А нині збирає врожай.

Наразі вкрай важливо відбудувати дах складу — просто неба зібраний врожай промокне та буде зіпсований. Фонд Keep Going придбав профнастил для покрівлі й тепер збирає кошти на його монтаж. Вартість робіт — 600 тис. гривень.

Читайте також: Агробізнес під час війни: як побудувати ефективну діяльністьПерегляди: 24
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: