АГРОРЕГІОНИ

На Київщині викинули в поле понад півсотні трупів свиней

15.11.2023 12:08
681

У Київській області зафіксували новий спалах АЧС, в лісосмузі поблизу села Матвіївка було виявлено близько 60 трупів свиней різних вікових груп в стадії розкладу. Про це повідомила Миронівська міська рада, пише agronews.ua.

Миронівською державною лабораторією Держпродспоживслужби були відібрані зразки біоматеріалів, які були направлені до лабораторії, яка підтвердила наявність ДНК вірусу африканської чуми в даних зразках.

По даному випадку було скликано державну надзвичайну протиепізоотичну комісію при Обухівській РВА, яка прийняла наступні рішення:

  • Визначити епізоотичним вогнищем АЧС територію лісосмуги біля села Матвіївка та запровадити карантин з 10.11.2023 року;
  • Визначити зоною захисту угіддя ДП “Миронівське РМРГ”, свиногосподарство ФОП Литвиненко О.П. та села Вікторівка і Матвіївка з прилеглими до них територіями;
  • Визначити зоною нагляду угіддя ДП “Миронівське РМРГ”, ДП “Кагарлицьке УТМР”, свиногосподарства ФГ Широкоступ О.Г., ТОВ “Генетік Інвест”, СТОВ “Агросвіт”, ФОП Чучмій О.В., а також населені пункти Миронівської МТГ (с. Фролівка, с. Олександрівка, с. Пустовіти, с. Росава, с. Зеленьки, с. Карапиші) та частину сіл Кагарлицької МТГ.


Перегляди: 644
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: