АГРОРЕГІОНИ

На Київщині викрито підпільне виробництво цигарок, що виготовляло 40 тис пачок на добу

11.06.2024 11:20
3

Цех знаходився на території промислових баз в Броварах. Виготовлену продукцію організатори реалізовували по всій Україні як з підробленими марками акцизного податку, так і без них. Про це повідомляє Нацполіція, пише agronews.ua.

Правоохоронці на постійній основі проводять комплексні заходи з протидії незаконному обігу тютюнової продукції на ринку. За результатами відпрацювання оперативники Департаменту стратегічних розслідувань та слідчі Головного слідчого управління Нацполіції знешкодили підпільне виробництво тютюнової продукції. До його організації причетні мешканці столичного регіону та Івано-Франківської області. Вони налагодили повний цикл виготовлення тютюнової продукції.

Для цього одне з приміщень, що знаходиться на території промзони у Броварах, обладнали виробничою лінією, завезли сировину, тару для пакування тощо. Лише вартість обладнання сягає понад мільйон гривень. З метою приховування своєї діяльності фігуранти використовували засоби конспірації.

Готову продукцію збували по всій території України поштою, замовлення приймали через телеграм-канал. На пачках використовували підроблені марки акцизного податку або збували без них.

7 червня поліцейські провели санкціоновані обшуки за місцями здійснення незаконної діяльності та проживання фігурантів, за результатами яких вилучено:

  • лінію повного циклу для виробництва тютюнових виробів;
  • майже 700 кг подрібненого тютюну;
  • 1 335 одиниць цигарок насипом;
  • 2 166 коробок для фасування тютюнових виробів;
  • рулони паперу для виготовлення цигарок.

Загальна вартість вилученого сягає 2 000 000 гривень.Перегляди: 203
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: