НОВИНИ

На Київщині ділки провели земельну махінацію та видурили в іноземця $120 тис

27.10.2021 15:35
latifundistcomnagornyi05-111743

Земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 1,3 га підозрювані оцінили у $195 тис. Про це повідомляє Київська обласна прокуратура, пише agronews.ua.

Правоохоронці Київщини викрили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами у сумі $120 тис. За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури трьом особам повідомлено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом обману в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 190 КК України). 

За даними слідства, троє підозрюваних, використовуючи документи юридичної особи, до якої не мають жодного відношення, уклали з іноземцем фіктивний договір на продаж останньому земельної ділянки у Фастівському районі Київської області, яка їм не належала.

Задля створення уявності серйозності намірів, чоловіки запросили іноземця до кабінету приватного нотаріуса для укладання попереднього «договору купівлі-продажу». Земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 1,3 га підозрювані оцінили у $195 тис., а покупець, відповідно до умов укладеного договору, здійснив платіж в сумі $120 тис. як попередньої оплати.

Таким чином підозрювані заволоділи грошовими коштами потерпілого.

Досудове розслідування здійснюється слідчим управлінням Головного управління СБУ у Києві та Київській області.

Нагадаємо, що Ціни на пшеницю стрімко зростають.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: