НОВИНИ

На Київщині держреєстратор незаконно вивів із розпорядження громади 2 га землі

24.06.2021 16:02
73edcc43c18d33a3a3967a920d748255

Державний кадастровий реєстратор Головного управління Держгеокадастру у Київській області на прохання директора одного з підприємств зареєстрував нову земельну ділянку, фактично перемістивши її у центр села Вороньків, вивівши з розпорядження громади. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції, пише agronews.ua.

Викрили злочинну махінацію чоловіка працівники слідчого управління поліції Київщини за процесуальним керівництвом Київської обласної прокуратури.

Правоохоронці встановили, що директор одного з підприємств Київщини звернувся до Державного кадастрового реєстратора Головного управління Держгеокадастру у Київській області із заявою «про внесення виправлених відомостей до Державного земельного кадастру» стосовно суміжних землевласників (землекористувачів), місця розташування земельної ділянки (адреса, координати), категорії та цільового призначення земельної ділянки, складу угідь, виду використання, інформації про власника, кадастрового номера.

Реєстратор вніс виправлені відомості, в результаті чого сформував та зареєстрував нову земельну ділянку та фактично перемістивши їй в центр села Вороньків Бориспільського району Київської області, внаслідок чого з розпорядження громади вибуло понад 2 га землі.

Під час проведення досудового розслідування слідчі слідчого управління ГУНП в Київській області забезпечили повернення землі в розпорядження Вороньківської селищної ради Бориспільського району Київської області. 

Наразі реєстратору повідомлено про підозру за ст. 362 (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї).

Санкція статті передбачає штраф від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років.

Нагадаємо, що на Хмельниччині незаконно передали в оренду землю на понад 8 млн грн.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: