АГРОРЕГІОНИ

500 домогосоподарств Немішаївської громади отримали насіння овочів

11.05.2023 11:05
Depositphotos_273068136_XL-60265

Немішаївська громада опинилася в окупації з перших днів війни. Ворог нищив всю необхідну для життя інфраструктуру, стріляли по цивільних будинках:  

«Будинки стріляли танками та чекали  поки повністю вигорять. Гасити не дозволяли», – згадує Наталія Александрова, мешканка смт. Немішаєво.

Люди жили без води, електрики та опалення. Але навіть попри регулярну небезпеку обстрілів, люди  обробляли землю і готувались сіяти городи, бо повсякденний побут допомагав їм відволікатись від тяжких реалій.

Громада наразі оговтується від окупації. Сьогодні забезпечують гуманітарні потреби місцевого населення та переселенців. Актуальним залишається  питання городніх і садових весняних робіт. Це, за словами заступника громади , важлива складова економічної стабільності громади

«Наразі в громаді проживає більше 800 чоловік внутрішньо переміщених осіб, частина з яких теж активно долучається до весняних городніх робіт. Допомога надана в рамках проекту допоможе їм забезпечити себе та свою родину необхідними продуктами», – зазначив Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Максим Корнієнко.

Немішаєвська громада стала однією із 382 громад, що отримали насіння овочів для весняної посівної в межах ініціативи AGRI – Україна від USAID.

Кожен мешканець громади має свою історію випробувань, але об’єднує усіх віра у неодмінну перемогу та турбота один про одного.

Доставку насіння здійснює Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) у партнерстві з Nova poshta Humanitarian.

Більше про реалізацію ініціативи USAID  у Немішаївській громаді дивіться у відеоПерегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: