НОВИНИ

На Київщині 330 га колективної землі передали у приватні руки

08.04.2021 16:13
87b7934-42

Понад 167 мільйонів гривень становить вартість земельних ділянок у Вишгородському районі, які прокуратура прагне повернути і скасувати рішення щодо відповідної державної реєстрації Про це повідомляє Погляд, пише agronews.ua.

«Вишгородська окружна прокуратура відкрила кримінальне провадження про скасування рішень щодо незаконної приватизації земельних ділянок рядом Товариств, які пов’язані з ТОВ “Дружба-М” загальною вартістю 167 млн гривень та площею 330 гектарів. Землі знаходяться на балансі Поліської селищної ради», –повідомила народна депутатка Ольга Василевська-Смаглюк, зауваживши, що раніше вона зверталась до Київської обласної прокуратури щодо даного інциденту.

Прокуратура Київської області також повідомила, що державним реєстратором виконавчого комітету Березанської міськради прийнято ряд рішень про реєстрацію права приватної власності за одним із ТОВ на ці земельні ділянки, всупереч вимогам земельного законодавства та законодавства про реєстрацію речових прав, оскільки відповідні рішення органу місцевого самоврядування про передачу цих земель із комунальної у приватну власність товариства не приймались.

«Вказані земельні ділянки ніколи не перебували у власності товариства, а перебували в колективній власності КСП, яке було ліквідовано. При цьому вказане товариство не є правонаступником КСП. Окружна прокуратура, реагуючи на виявлені порушення, пред’явила позов до господарського суду Київщини в інтересах держави до товариства та виконавчого комітету  Березанської міської ради про скасування рішень щодо державної реєстрації прав та їх обтяжень», – йдеться у повідомленні. 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: