НОВИНИ

На Кіровоградщині державі повернуто захоплені рейдерами землі

18.07.2021 17:53
333574

Прокуратура повернула захоплені рейдерами землі вартістю понад 61 млн грн на Кіровоградщині. Повідомляє пресслужба прокуратури області, пише  agronews.ua.

Як зазначається, Олександрівським районним судом Кіровоградської обл. задоволено дві позовні заяви Знам’янської окружної прокуратури Кіровоградської обл. в інтересах держави в особі ГУ Держгеокадастру в області до державного реєстратора, чим скасовано рішення про реєстрацію прав на дві земельні ділянки вартістю понад 61 млн грн.

Йдеться про земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 93 га.

Форму власності вказаних земель було  змінено  у рейдерський спосіб, що встановлено у межах розслідування  кримінального провадження. Державним реєстратором на землі зареєстровано право комунальної власності та одночасно — право оренди за фізичною особою. Як наслідок, землі вибули із власності держави, а фізична особа безпідставно набула право користування ними на умовах оренди до 2056 р.

Прокуратура забезпечила реальне виконання рішення суду. До Державного реєстру речових праві на нерухоме майно внесені дані про припинення права оренди на вищевказані землі.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: