НОВИНИ

На Хмельниччині консервний завод оштрафували майже на 4 млн грн

14.02.2019 07:39

На консервний завод на Хмельниччині наклали штраф у розмірі 3 мільйонів 880 тис. 890 грн. за використання праці 31 неналежно оформленого працівника. Про це повідомили в обласному управлінні держпраці, пише podillyanews.com.

“Інспекційне відвідування проведено на підставі листа Головного Управління Пенсійного Фонду України у Хмельницькій області, в якому йдеться про працівників, які виконують роботи (надають послуги) за цивільно-правовими договорами в одного роботодавця більше року; роботодавців, у яких 30 і більше відсотків працівників працюють на умовах цивільно-правових договорів”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що безпосередньо під час проведення інспекційного відвідування у цеху виявили близько 30 працівників у спецодязі, які виконували виробничі завдання та операції із виготовлення консервної харчової продукції.

Відповідно до ст. 265 КЗпП за фактичний допуск до роботи найманого працівника без оформлення трудового договору встановлено штраф у 30-кратному розмірі мінімальної зарплати за кожного працівника щодо якого скоєно порушення.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: