АГРОРЕГІОНИ

На Хмельниччині аграріям компенсуватимуть витрати

24.05.2023 17:14
shutterstock_651768124

Перелік документів, необхідний для участі в конкурсі, визначений Порядком використанням коштів, передбачених в обласному бюджеті для підтримки Програми розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2023-2027 роки затверджений наказом обласної військової адміністрації від 21.11.2022 року №483/2022-н. Про це проінформували в облраді, пише agronews.ua.

Комісія з надання бюджетної підтримки з обласного бюджету суб’єктам господарювання за Програмою розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2023-2027 роки, розпочала прийом документів від суб’єктів господарювання на отримання фінансової підтримки з обласного бюджету.

До складу комісії входять  депутати обласної ради Тетяна Зеленко, Ігор Гай, Руслан Петльований, Володимир Присяжний, Михайло Пухкий, Олександр Розізнаний, Юрій Смаль, представники Департаменту фінансів, управління розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин облдержадміністрації, ГУ Держпродспоживслужби в області, Управління західного офісу Держаудитслужби в області, ГУ “ДПС в області, Хмельницької філії ДП “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин”.

До участі в конкурсі допускаються:

  • особисті селянські господарства, які утримують три і більше корів;
  • фізичні особи-підприємці, фермерські господарства, які мають в обробітку до 30 га землі;
  • сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи.

З обласного бюджету кошти виділяються на такі напрямки:

  • часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання, технологічного обладнання для виробництва та переробки сільськогосподарської продукції;
  • бюджетна дотація за утримання телиць у віці з 12 до 15 місяців;компенсація вартості придбаного високорепродукційного, сертифікованого насіння нішевих культур (жито, гречка, просо, кмин, сочевиця) та лікарських культур вітчизняного виробництва.

Перелік документів, необхідний для участі в конкурсі, визначений Порядком використанням коштів, передбачених в обласному бюджеті для підтримки Програми розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2023-2027 роки затверджений наказом обласної військової адміністрації від 21.11.2022 року №483/2022-н за посиланням, – зазначили у повідомленні.

Термін подання заявок – до 13 грудня 2023 року.

Документи для участі в конкурсі приймаються за адресою: м.Хмельницький, вул.Свободи, 70, управління розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин облдержадміністрації, каб.314.

Довідки за телефоном: (0382) 79-49-00.Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: