Українці в середині травня зіштовхнулися із “космічними” цінами на черешню. Так, часом ціни сягають 600 гривень або навіть перевалюють 1000 за кілограм. Про це повідомляє Хвиля, пише agronews.ua.
Так, кияни у соцмережах вказують на вартість черешні на ринках по 750 гривень чи навіть 1200 гривень.
![Ціни на черешню у Києві](https://hvylya.net/crops/b23437/834x0/1/0/2023/05/18/BCkhgifBCO7VPaZztik7o5UiW7fzoiW7eijBIFQJ.jpeg)
![Ціни на черешню у Києві](https://hvylya.net/crops/776c4d/834x0/1/0/2023/05/18/GXuVygZpVPPLZ0F8VKf0nA9QDRwfxq3GVsNtFh1q.jpeg)
На сервісі Fruit Time пропонується купити кісточковий плід за 1 498,40 грн за 1 кг. Не дивно, адже країною походження вказано Іспанію.
![Ціни на черешню в Україні](https://hvylya.net/crops/3d3e68/834x0/1/0/2023/05/18/KzJuTNLas7MgV7vvIT8GLG7AIghPmIDos5CqIVvu.jpeg)
У Мукачеві черешня теж коштує дорожче за іншіх ягід та фруктів – 600 гривень.
Експерти зазначають, що цьогорічний урожай черешні може бути пізнішим, якщо взагалі буде. Тому високі ціни можна пояснити дефіцитом і, як наслідок, закупівлею дорогою імпортної черешні.
Справа в тому, що 2023 року період запилення більшості кісточкових фруктів супроводжувався дощами та вітром. Саме в ту пору, коли черешні та інші фрукти починали формувати плоди у травні, погода була холодною та дощовою.
“Якщо погода буде теплою та без опадів, тоді є шанс на врожай черешні та вишні. У разі нестачі вітчизняних фруктів їх можна імпортувати з інших країн. При цьому ціни будуть високими. Але ми матимемо, що пропонуватимемо споживачам”, – так висловився президент Української Плодоовочевої Асоціації Тарас Баштанник”.
Крім того, слід зазначити, що сусідня Молдова, яка постачала велику кількість садівницьких культур і відносно недорого, цього року теж збиратиме із запізненням на тиждень – десять днів від минулорічних графіків.
Причина в холодній погоді у квітні та на початку травня, що затримало процес вегетації ранньої черешні та абрикосів у всіх районах країни. Великого врожаю не очікують. Але чіткіше прогнози можна буде вибудовувати у червні. Принаймні у Молдові роблять ставку на пізніші сорти.