НОВИНИ

На Черкащині у лютому здадуть в оренду 44 земельних ділянки

26.01.2024 13:14
an_post_26_01_24

У лютому у системі Прозорро.Продажі відбудеться близько 570 аукціонів із оренди та продажу земельних ділянок різного призначення. Із них 44 лоти  – це землі, які пропонують до оренди різні громади на Черкащині.

Найбільше ділянок нині виставили у Балаклеївській сільській раді: 18 оголошень. Серед них – і рілля, і сіножаті та пасовища. Знаходяться у різних кутках на території громади. Відповідно, від призначення та розміру ділянки варіюється і стартова вартість оренди: від 80 грн і до 5171 грн.

Ще 7 ділянок здаватиме в оренду у лютому Лип’янська сільська рада. Особливість цих лотів у тому, що всі ділянки одного розміру (1,8275га) та призначення (для ведення товарного сільськогосподарського виробництва). Наділи суміжні, знаходяться за межами с. Лип’янки. Стартова вартість кожного із них – 9418 грн. Ці лоти зацікавлять багатьох агровиробників, адже ділянки можна об’єднати в один зручний масив будь-якої величини.

Новодмитрівська сільська рада здаватиме у тимчасове користування 6 ділянок. Їхні лоти цікаві тим, що вони здаватимуть не лише землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, а й земельну ділянку водного фонду для рибогосподарських потреб. Тобто, здаватимуть в оренду на 15 років ставок для розведення риби. Знаходиться він за межами с. Мицалівка Золотоніського району.

Серед інших орендодавців Черкащини у лютому – Драбівська селищна рада,  Монастирищенська міська рада, Ватутінська міська рада, Кам’янська міська рада, Буцька селищна рада та Чорнобаївська селищна рада.

Загалом у лютому в оренду у різних куточках держави здаватимуть понад 160 земельних ділянок. І взяти участь у торгах може будь-хто. Для цього потрібно лише зареєструватися на майданчику ТОВ «Українська універсальна біржа» для подачі пропозиції. А вже менеджери майданчика супроводять у підготовці до торгів.

Знайти ж цікавий лот теж досить легко із Земельним ботом у Телеграмі. Варто лише підписатися і обрати параметри для ділянки (регіон, площа тощо) і бот сам надішле вам оголошення, як тільки лот із заданими параметрами з’явиться на торгах.Перегляди: 125
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: