За час проведення земельних торгів на онлайн аукціонах у системі Прозорро,Продажі відбулося понад 4800 успішних аукціонів із оренди державних та комунальних ділянок. За їхніми результатами громади отримують щороку до своїх бюджетів понад 785 млн грн. А це досить вагомий внесок для розбудови та розвитку територій, підтримки внутрішньо переселених громадян, родин військових ЗСУ тощо.
Читай нас також у Viber та Telegram.
Найбільше пропозицій на торги за увесь цей час учасники подали через майданчик Української універсальної біржі: понад 1270, із яких більшість стали переможцями. А отже успішно орендували наділи. І це переважно ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Найконкурентніші аукціони збирали більше 10 учасників, а перемогу здобували агровиробники, котрі працювали на майданчику УУБ і яких супроводжували професійні та досвідчені менеджери маркетплейсу. Серед таких орендарів, наприклад, ТОВ «ЖИТНИЦЯ ПОДІЛЛЯ», ТОВ «LP TRADE», ТОВ «ТАС АРО ПІВДЕНЬ», ТОВ СП «НІБУЛОН».
А от за найдорожчі лоти, які орендували підприємці на земельних торгах, переможці сплачують 500 000 грн, 700 000 грн та навіть 1 000 000 грн. Місцеві бюджети отримали конкурентну плату за комунальні землі, а підприємці необхідні наділи для розвитку свого бізнесу. Це, зокрема, ФГ «СЛОБІДСЬКЕ», ТОВ «ЛИСТ-РУЧКИ», ТОВ «АГРОФІРМА «КОЗАЦЬКА» та інші.
«Ми завжди щиро радіємо за наших учасників та організаторів торгів. Адже разом із ними менеджери проходять усі етапи підготовки та участі у торгах. А головне, що кожен із учасників та організаторів після завершення успішного аукціону отримує бажаний результат: гідну орендну плату до бюджету громади та потрібні землі для розширення сільськогосподарських угідь.
Наша команда продовжує працювати стабільно та відповідально. Запрошуємо учасників до подальших земельних торгів. Нині у системі до 1 тисячі актуальних оголошень із оренди державних та комунальних ділянок. І наші менеджери нададуть супровід у підготовці до кожного аукціону», – інформує директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.
Підписуйтеся також на зручні сервіси від майданчика УУБ для моніторингу нових оголошень на земельних торгах за заданими параметрами: Земельний бот у Вайбері чи аналогічний Земельний бот у Телеграмі.