НОВИНИ

На Черкащині проводять оцінку втрат врожаю аграріїв через посуху

13.09.2020 17:26
7c100e2840d2b277-26262

Несприятливі погодні умови та жорстка ґрунтова посуха призвела до зниження урожайності та втрат врожаю сільськогосподарських культур на території багатьох районів Черкащини. За таких умов фахівці Департаменту АПР Черкаської ОДА у складі спеціальних комісій виїжджають в поля для обстеження посівів та урожаю, пише  agronews.ua.

«Допомагають аграріям та активно долучаються до співпраці зі спеціальними комісіями представники місцевого самоврядування Великохутірської ОТГ Драбівського району, Тернівської та Ротмистрівської ОТГ Смілянського району», — йдеться в повідомленні на сайті обласного Департаменту АПР.  

Зазначається, що протягом третьої декади серпня та першої декади вересня поточного року на території Черкаської області проведено спеціальні обстеження понад 5,5 тис. га посівів кукурудзи, сої та соняшнику, які обробляються 24 сільськогосподарськими підприємствами усіх форм власності. Із зазначеної площі рекомендовано до списання близько 3 тис. га (урожай втрачено), на площі майже 2,5 тис. га урожайність значно знижена. 

За попередніми оцінками фахівців у сфері агрономії, найбільші втрати наразі фіксуються в Смілянському районі.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: