НОВИНИ

Милованов анонсує програму фінансування за зниженими відсотками

14.01.2020 16:02
tm

Уряд запускає програму фінансування за зниженими відсотками для малого та середнього бізнесу. Також існують інші програми компенсації відсоткової ставки, наприклад в аграрний сектор для купівлі землі або с/г техніки, пише Тимофій Милованов на своїй сторінці у Facebook.

“Економіка не працює без кредитування. Особливо без кредитування для бізнесу. Якщо немає прийнятних умов кредитування, то бізнес немає ресурсів розвиватись. Які тенденції на ринку кредитування бізнесу? Погані. Які причини цьому? На мою думку, дві головні причини: 1) жорстка монетарна політика та високі відсоткові ставки та 2) недостатній захист прав кредиторів – по простому, високі ризики, що кредити не повернуть.” –  міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

“Що робить держава для зміни ситуації? Уряд запускає програму фінансування за зниженими відсотками для малого та середнього бізнесу. Також існують інші програми компенсації відсоткової ставки, наприклад в агро для купівлі землі або с/г техніки. І також планує податкову реформу на початку весни (зниження та оптимізація податків дозволить бізнесу більш ефективно працювати). Ми також сподіваємось на значне зниження облікової ставки НБУ (НБУ є незалежною інституцією і уряд не стає права вказувати НБУ яку ставку встановлювати).

Але проблема набагато системніше. Потрібне створення ринків капіталу в Україні та значне покращення роботи судів та правоохоронних органів. Також, ми маємо забезпечити повний захист прав власності та унеможливити рейдерство. І нарешті ми можемо стимулювати розвиток бізнесу через спеціальні інвестиційні преференції. (Вже є відповідний законопроект про відшкодування податків для бізнесу що інвестує пропорційно до суми інвестицій.)”


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: