НОВИНИ

Мобільний додаток «Агроскаутінг» від Soft.Farm фіксує фітосанітарний стан рослин

29.10.2020 17:02
https://agronews.ua/

Спостереження за розвитком і ростом культури – головне джерело інформації про стан посівів. Останнім часом IT-інфраструктура сформувала цілий клас корисних додатків для обстеження полів. Про це повідомила прес-служба Soft.Farm, пише agronews.ua.

Мобільний додаток “Агроскаутінг” від компанії Soft.Farm – це справжній помічник агронома на полі. Протягом трьох років він удосконалювався, розвивався, доповнювався і, крім звичайних функцій, отримав нові інструменти для продуктивної роботи. Додаток дозволяє швидко знаходити поля за допомогою супутникової навігації і автоматично реєструє дати і час їх відвідувань.

Зручна фіксація фітосанітарного стану рослин, завантаження фотознімків з прив’язкою до GPS-координат, вказування ​​виявлених шкідників, хвороб або бур’янів, позначення стадії розвитку рослин за шкалою BBCH – все це допомагає зрозуміти стан культури на полі і спланувати подальші дії для збереження і збільшення врожаю. Синхронізація з веб-версією дає миттєвий доступ до інформації іншим співробітникам.

Веб-версія “Агроскаутінга” дозволяє віддалено формувати завдання на обстеження поля, які агроном отримує в мобільному додатку на свій смартфон, а потім відстежувати їх виконання і проводити аналіз якості реалізації.

Фотофіксація розвитку культур – важливий крок до оперативного прийняття рішень вже сьогодні.

Читайте також: веб-сервіс Soft.Farm розрахує кількість заправок обприскувача у полі.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: