НОВИНИ

Міжрядний культиватор Extract: новинка техніки Väderstad

26.02.2024 11:45
IMG_4122

Лінійка культиваторів для міжрядного обробітку ґрунту данської компанії Thyregod, яку компанії Väderstad придбала два роки тому, вже доступна вітчизняним аграріям.

Нове сімейство культиваторів отримало назву Extract і пофарбоване в традиційні для Väderstad червоний, жовтий і чорний кольори. Спочатку виробник планує представити дві лінійки: напівпричіпний Extract L 16-48 та навісний Extract V 8-36. Залежно від моделі, як Extract L, так і Extract V будуть доступні з можливістю працювати в посівах з міжряддям 225, 250, 450, 500, 700 і 750 мм.

Лінійка культиваторів Extract ідеально придатна для спільного використання разом із сівалками Tempo, нової технології сівби з концепцією Proceed, що дає змогу зменшити використання гербіцидів під час вирощування більшості сільськогосподарських культур.

Серед особливостей культиваторів Väderstad Extract слід відмітити наявність високої основної рами та низку запатентованих рішень, що дає змогу використовувати агрегати навіть у системах точного землеробства та проводити міжрядний обробіток протягом більш тривалого періоду з точки зору висоти рослин.

Extract L також має унікальну конструкцію основної рами, яка може утримувати дві окремі рами на одній основній, що дає змогу використовувати для висіву окремі сівалки, а міжрядний обробіток здійснювати однією машиною. Наприклад, здійснювати висів кукурудзи двома восьмирядними сівалками, а обробіток здійснювати одним 16-ти рядним агрегатом (дві окремі восьмирядні машини встановлені на одній рамі). Таке рішення значно підвищує ефективність роботи і економить час та кошти фермерів.Перегляди: 390
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: