НОВИНИ

В Україні розпочав роботу «Агро-Податковий штаб» щодо оподаткування агросектора

28.04.2020 17:32
https://agronews.ua/

Мінекономіки започатковує проведення засідань робочої групи з оперативного вирішення питань, пов’язаних з оподаткуванням в аграрному секторі, які відбуватимуться щомісяця. Про це повідомив на своїй Facebook сторінці Тарас Висоцький, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, пише agronews.ua.

“Вчора відбулася перша зустріч, в якій взяли участь представники Мінекономіки, Мінфіну, ДПС, профільних аграрних асоціацій та громадських об’єднань”,- зазначив Висоцький.

За результатами засідання вдалося зафіксувати формат взаємодії та обговорити нагальні питання. Насамперед, сплата ЄСВ і реєстрації сімейних фермерських господарств. Триває дискусія щодо необхідності збереження нижнього порогу реєстрації сімейних фермерських господарств в 2 гектари.

“Продовжуємо працювати по напрямку віднесення сум до податкового кредиту та зміни в постанові 1165 щодо реєстрації податкових накладних. Також, усі сторони зафіксували спільну позицію в питанні запровадження єдиного податку на гектар та дискутують про знижену ставку ПДВ на с/г продукцію”,- підкреслив Висоцький.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: