НОВИНИ

Литовський виробник рибної продукції вирішив продати російський бізнес

09.04.2024 17:17
2

Литовська Viciunai Group, яка випускає крабові палички Vici, готується розлучитися з російським бізнесом: компанія заявила, що отримала згоду влади РФ на продаж заводу потужністю понад 120 тис тонн на рік. Про це повідомляє Економічна правда, пише agronews.ua.

Зазначається, що у межах угоди права вимог за договорами позики і боргу на загальну суму 29,4 млн дол і 1,86 млн євро перейдуть російській УК “Группа Океан”.

Зміна власника запланована на “найближчий час”, йдеться у звіті “Вічюнай-Русь”. Viciunai Group оголосила про плани продати бізнес у Росії ще навесні 2022 року. Власники групи були проти продажу російського активу, але були змушені “піти на угоду з політичних причин”, заявили джерела видання на ринку.

У “Вічюнай-Русь”, Viciunai Group і КК “Група Океан” на запит видання не відповіли. У Мінфіні РФ, який курирує роботу спецкомісії, умови угод не розголошують.

“Вічюнай-Русь” виробляє крабові палички, імітацію крабового м’яса, креветки і напівфабрикати на заводі в Совєтську. Виручка компанії 2023 року зросла на 11,2%, до 18,2 млрд рублів, чистий прибуток склав 1,26 млрд рублів. 

Виконавчий директор Асоціації виробничих і торговельних підприємств рибного ринку Олександр Фомін розповів виданню, що внаслідок угоди складнощів із сировиною у “Вічюнай-Русь” не буде, зазначивши, що видобувачі минтая продовжують нарощувати поставки продукції на внутрішній ринок.

Якщо права на бренд Vici не увійдуть в угоду, то новому власнику доведеться інвестувати в маркетинг, додав керуючий партнер Agro & Food Communications Ілля Березнюк.Перегляди: 32
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: