НОВИНИ

Польська інспекція забракувала 10 тонн морозива з України

08.04.2024 11:09
17

Польська інспекція з питань сільського господарства та якості харчових продуктів (IJHARS) в Любліні видала рішення про заборону реалізації на ринку Польщі 3 партій морозива загальною вагою 8,48 тонн, імпортованого з України, у зв’язку з розморожуванням. Про це повідомляє Економічна правда, пише agronews.ua.

“Управління IJHARS у Любліні прийняло рішення про заборону реалізації на території Польщі 3 партій морозива загальною вагою 8 482 кг, ввезених з України, через розморожування. Рішення підлягає негайному виконанню”, – йдеться у заяві IJHARS у соцмережі X.

Перед цим управління IJHARS у Познані ухвалило рішення про заборону продажу в Польщі партії морозива вагою 1438 кг, імпортованого з України, “через відсутність декларації про вміст підсолоджувача (аспартаму) в його складі”. 

Раніше цього тижня інспекція заявила про найбільший в її історії штраф у 1,5 млн злотих (близько 380 тис дол), накладений на компанію-імпортера за ввезення на польський ринок з України 11,5 тис тонн технічного ріпаку та кормової пшениці як контрафакту через подальше їх використання як продовольчих.

Крім цього, управління IJHARS видало 3 рішення про заборону реалізації в Польщі партії томатної пасти вагою 57 660 кг, імпортованої з України, “через наявність у продукті пліснявих шматочків”.Перегляди: 623
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: