НОВИНИ

Лікарі назвали види ковбас, які необхідно виключити з раціону

06.07.2021 18:36
thumbnail-tw-20210225130506-4452

Ковбасні вироби відносять до списку не надто корисних продуктів, тому що в їх складі дуже багато солі та різних добавок, які здатні нашкодити організму. Є види ковбас, цілком безпечні для вживання, але є й ті, які слід негайно виключити зі свого раціону. Про це повідомляє CommentsUA, пише agronews.ua.

Медики відзначили, що ліверна і кров’яна ковбаса займають лідируючі позиції в списку найбільш небезпечних для здоров’я, тому що вони виробляються з додаванням внутрішніх органів тварин. Це робить м’ясні вироби дуже жирними, а термічна обробка сприяє накопиченню канцерогенів в продукті, які можуть викликати серйозні захворювання нирок, печінки, серця і навіть онкологію.

Також слід обмежити в раціоні сирокопчену ковбасу з червоного м’яса, тому що в її складі дуже багато солі, тваринних жирів, які можуть підвищити рівень “шкідливого” холестерину в крові. Більш того, регулярне вживання цієї ковбаси може привести до раку товстої кишки.

Серед найбезпечніших ковбасних виробів медики відзначили сиров’ялену з м’яса птиці, тому що в ньому мало жирів і при її виробництві додають менше штучних добавок. Умовно безпечною можна також вважати сиров’ялену ковбасу, приготовану з вищих сортів м’яса.

Читайте також: яку рибу їдять українці та вирощують українські аквафермери.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: