НОВИНИ

Києву повернули землю вартістю 110 мільйонів гривень

06.10.2019 13:02
859fdeadd7065dccb1ba82f1273661875a44ce14

Столиці повернули право власності на земельну ділянку площею понад 7 га і вартістю майже 110 млн. грн. Ділянка по вул. Радистів знаходиться в комунальній власності, рішення про його відчуження Київським міським радою неприймалося, пише 100realty.ua

Столиці повернули право власності на земельну ділянку площею понад 7 га та вартістю майже 110 млн. грн. Ділянка по вул. Радистів перебуває у комунальній власності, рішення про її відчуження Київською міською радою не приймалось.

Разом із цим, на підставі підробленого державного акту на землю та внаслідок укладення договору купівлі-продажу земельна ділянка вибула із власності територіальної громади на користь двох комерційних структур.

У зв’язку з цим, прокуратура міста Києва звернулася до господарського суду міста Києва з позовом про визнання недійсним договору купівлі-продажу та скасування рішень про державну реєстрацію права власності на спірну земельну ділянку.

Господарський суд міста Києва погодився з доводами прокурора.

На даний час рішення суду набрало законної сили – до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено записи про скасування незаконного права власності вказаних товариств на земельну ділянку.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: