ВАЖЛИВО

 Культиватор Row-Master RN від Bednar дозволяє зменшити застосування гербіцидів до 20%

29.04.2024 16:05
img_8138 (1)

 У компанії Bednar наголошують, що культиватор Row-Master від Bednar випускають у двох модифікаціях — звичайній (RN) і для обробки посівів цукрового буряку (RN_S). Агрегат окрім боротьби і бур’янами можна застосовувати для видалення ґрунтової кірки в насадженнях кукурудзи, соняшнику й інших просапних культур.

У моделі RN робочі органи можуть розташовуватись із міжряддям від 45 до 80 см. Пропонується три варіанти ширини захвату — 4,8 м, 6,4, а також 9,6 м. Мінімальна потужність трактора становить від 60 до 150 к. Модель RN_S випускається у версіях із шириною захвату 3 м, 6, 9 і 12 м і міжряддями 45/50 см.

Масивна рама з великим кліренсом (80 см) дозволяє проводити культивацію у високих насадженнях. Кожна секція з робочими органами працює на паралелограмній навісці, а робочі органи кріпляться за допомогою системи silentblock.

Агрегат може бути оснащений оптичною системою керування CultiCam, яка здатна керувати агрегатом і направляти його точно по міжряддю на самих ранніх стадіях вегетації.

Система складається зі стереоскопічної кольорової камери з двома об’єктивами, монітора, блока керування, датчиків положення і швидкості та електрогідравлічного регулювання положення культиватора.

Робоча глибина встановлюється регулюванням положення опорного колеса на кожній секції. Агрегат оснащено сталевими стабілізаційними колесами. За допомогою «ножа», розташованого посередині зовнішньої поверхні колеса, культиватор утримується від різких бічних зміщень.

Більше інформації – ви можете дізнатися на сайті nfm.com.ua

Компанія «НФМ АГРО» є офіційним дилером техніки Case IH, Bednar, Great Plains, Kverneland, Olimak в Україні. Тел: 0800407887Перегляди: 59
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: